Partnerzy

Ideę Hip-Hop Akademii popiera wielu młodych ludzi, ale także osoby publiczne, firmy i instytucje. Do tych najważniejszych zaliczyć należy: 

 

 

                                      

 

 

Służewski Dom Kultury

                           

 

 

 

Służewski Dom Kultury - Najbardziej hiphopowy Dom Kultury w Mieście! Nie wierzycie? Sprawdźcie to. To tu powstała i działa Hip-Hop Akademia.                                                                            

 

 

 

 

Sonic Dance

 

 

 

Grupa taneczna Sonic Dance - założyciele, pomysłodawcy i realizatorzy projektu szkoły tańca i kultury Hip-Hop Akademii. Grupa powstała w 2000 roku.

 

 

 

Wielkie Joł

 

 

 

Wytwórnia muzyczna Wielkie Joł - wytwórnia, której właścicielem jest znany raper Tede! Razem z ekipą SonicDance i Służewskim Domem Kultury, wytwórnia Wielkie Joł stworzyła Hip-Hop Akademię.

 

 

 

Muscular Cell

 

 

 

Sklep z odżywkami Muscular Cell - z naszą pasją, jaką jest taniec, wiąże się wysiłek fizyczny. Jeśli zaczynamy już tańczyć profesjonalnie musimy dbać o nasz organizm. Tutaj przychodzi nam z pomocą sklep z odzywkami i suplementami diety - Muscular Cell.

 

 

 

Rmf Ziom

 

 

Posłuchaj Radia - jeśli chcecie posłuchać dobrej muzy - nie prostszego. Klikasz i słuchasz! Polecamy!

 

 

 

Poradnia Monar

 

 

Poradnia Monar - Rodzinna Poradnia Profilaktyki i Terapii Uzależnień MONAR. Z tą instytucją głównie realizujemy projekty zagospodarowania czasu wolnego młodzieży i jej demarginalizacji.